Tel.: +420 777 594 328 | kratovykruhace@kratovykruhace.cz

Pravidla

Zpět na ceník

Jak se stát členem?

Pokud se chceš stát členem, kontaktuj mě prosím na uvedených kontaktech anebo osobně. Tím, že budeš členem, se NEZAVAZUJEŠ K ŽÁDNÝM POVINNOSTEM!

Proč se stát členem?

Každý člen dostane svojí ,,členskou kartičku“, která ho opravňuje k čerpání níže uvedených výhod.

Výhody členství:1) levnější jednotlivé vstupy i permanentky na tréninky KFITCROSSu (viz. ceník).

2) sleva 10% na jednotlivé vstupy na soukromé wellness (sauna a vířivka) Sportcentrum Tábor. Po předložení členské kartičky obdržíte uvedenou slevu. Více informací, fotogalerie zde:

WEB:
www.sportcentrum-tabor.cz

Facebook:
https://www.facebook.com/sportcentrumtabor/

https://www.facebook.com/soukromavirivkaasaunatabor/

https://www.facebook.com/sportcentrumtabor2/

3) sleva na e-shopu www.botyobleceni.cz 5-15% na zboží. Tento portál se specializuje mimo jiné i na prodej Reebok a Crossfit oblečení, bot a dalších doplňků pro crossfiťáky. Sleva se uplatňuje pomocí kódu, který Vám zašlu nebo sdělím osobně.

4) Pojištění při úrazu na našich trénincích. Budeme se snažit, aby se Vám nic nestalo a je to dokonce málo pravděpodobné, ale stát se může cokoliv: zvrknutá noha, naštíplý palec, sraženina a další. Chceme, abyste v případě zranění byli krytí ,,alespoň“ pojistkou. (Pojistka se nevztahuje na zranění, které si způsobíte někde jinde.)

VÝHODY BUDOU POSTUPNĚ PŘIBÝVAT!Roční příspěvek členství je 500,-.Členský příspěvek můžete zaplatit na klubový účet a nebo ho můžete přinést osobně na trénink trenérovi.
Klubový účet č. 1019351593/6100 ,variabilní symbol je rodné číslo, do předmětu prosím napište „Členský příspěvek a celé jméno“. Např. ,,Členský příspěvek Jan Novák“.

Kontakt:
Lukáš Kratochvíl
Tel.: 777 594 328
e-mail: krata90@atlas.cz
č. ú. 1019351593/6100