Tel.: +420 777 594 328 | kratovykruhace@kratovykruhace.cz

Tréninky

KFIT-KRUHÁČ


- kruhový trénink pro může i ženy
- zaměřen na sílu, výbušnost
- rychlost, dynamiku
- vytrvalost,
- redukci tuku
- zlepšení činnosti kardiovaskulárního systému


KFit-kruháč, je silově vytrvalostní trénink, který zvyšuje vaši rychlost, výbušnost a celkovou tělesnou kondici. Snažíme se vyjít vstříc rekreačním sportovcům, tak i sportovcům na vyšší úrovni, který si náš kruháč většinou oblíbí a využívají ho jako doplňkový trénink. Přijďte i vy a sáhněte si na dno svých sil. Při cvičení využíváme nevšední pomůcky, jako jsou pneumatiky, palice, kettlebelly, lodní lana, závěsné lanové systémy, medicinbaly a další náčiní pro funkční tréninky. Ukážeme Vám, že se vším a všude dokážeme efektivně cvičit.
KFIT-KIDS


PRO DĚTI A MLÁDEŽ DO 15-TI LET!
- určeno pouze pro DĚTI
- práce s vlastní vahou
- rozvíjení spolupráce v kolektivu
- rozvíjení psychické odolnosti
- prokrvení organismu
- vytrvalost


KIDS je trénink určený pouze pro děti, budou se zde učit základní pohyby a postoje Muay Thai a boxu. Dále budeme dělat práci s vlastní vahou a vylepšovat mobilitu těla, práci a spolupráci dětí v kolektivu, vytrvalost, celkovou odolnost a další. Trénink bude proložen i různými sportovními hrami. Trénink bude trvat 60 minut. 
Spartan training group Tábor


Tréninky oficiální skupiny spartan race Tábor. Tréninky se konají každé úterý (areál Komora) a čtvrtek Iron Gym Tábor od 17:00 :)TABATA


Intervalové cvičení

Možná někteří z Vás o této metodě již slyšeli a někteří to slyšíte poprvé. Jedná se o nový a zajímavý způsob tréninkové metody, která se považuje za velmi náročnou a nedoporučuje se lidem, kteří se sportem začínají. Revoluční způsob tréninku je pojmenován po japonském lékaři jménem Izumi Tabata. Tento pán se svými spolupracovníky v japonském městě Kanoy a na základě svých výzkumů poukazuje na vysokou účinnost této metody.

Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase – 14 minut. Cvičení se skládá ze šesti až sedmi 20 sekundových cviků prováděných na 100 %,  proložených dobou odpočinku 10 sekund.Klíčem k efektivitě v Tabata cvičení se jeví krátké intervaly odpočinku mezi cvičením.

Konvenční, vzdělávací pokyny doporučují poměr zatížení  k odpočinku 1:3. To znamená, že by měla  vaše doba odpočinku trvat třikrát tak dlouho, jak trvá vaše zátěž. Tabata cvičení ale obsahuje odpočinek v poměru 2:1, což znamená, že vaše doba odpočinku je jen z poloviny tak dlouhá, jak čas, se kterým pracujete.

Jaké výhody přináší intervalové cvičení

Tři krát za týden intervalový trénink stačí. Někomu možná na začátek i jeden krát. 15 – 20 minut trvající intervalové cvičení přináší následující výhody, které plynou zejména ze zvýšené produkce HGH: efektivně snižuje množství tělesného tuku, zvyšuje svalový tonus, zlepšuje kvalitu pokožky, zlepšuje kondici a výkonnost,zlepšuje stav energie a zvyšuje činnost libida.


- Skupinky max. po 6-ti lidech

- Individuální přístup 
- Doba tréninku max. do 30 minut! 
- Pokud nechcete v posilovně trávit příliš mnoho času, je tabata ideální a účinné řešení.
- Rychlé a efektivní cvičení! (pálení tuku, formování postavy)


FREE GYM


Celý komplex je volný. Neprobíhá žádný skupinový trénink. 

FC MAS Táborsko


Tréninky pouze pro FC MAS Táborsko

Tréninky pro určené skupiny dorostu a mládeže FC MAS Táborsko. 

Jungle BJJ - Brazilian Jiu Jitsu


Jungle BJJ

Tréninky pod vedením vítěze katerogire hnědých pásů prestižního turnaje RIO Open 2012, Robertem Keňo (nyní blackbelt).
Real Brazilan Jiu Jitsu in South Bohemia, Vale Tudo, Grappling.....

Kontakt:

Robert Keňo
rokeno@gmail.com
775 643 360